Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Raz Gıda A.Ş

Raz Gıda Firması Şanlıurfada üçyüz yıldan beri tarım ile uğraşan Ağan ailesini tarafindan  2012 yılında kurulmuştur. Şanlıurfa’da nar üreticilerinin sorunlarından yola çıkılarak  "Nar çiftçisinin ürünlerini gönül rahatlığı ile satabileceği, Güneydoğu Anadolu bölgesinde en yeni teknolojileri kullanarak, dünya standartlarında ürünler sunan modern bir tesis haline gelmiştir.

Raz Gıda ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş ürünleri ve işçiliği tercih ederek kaliteli üretim anlayışını temel politikası olarak benimsemiştir. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimimiz, güçlü tecrübe birikimi ile, Avrupa birliği standartlarına uygun tesisleri ile sektörde öncü firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Şanlıurfa Organize sanayi bölgesinde 22,000 metrekare arazi üzerinde  5.000 mt2 kapalı alan ile başlayan, mevcutta 10,000 metrekare kapalı alana ulasan Şanlıurfa tesisimizde ve 1,500 metrekare kapalı alandaki Muğla, Köyceğiz tesislerimizde, atmosfer kontrollü soğuk hava depoları, işleme ve paketleme  ile yaş meyve sebze sektörüne hizmet vermektedir.

Razın kendi bahçelerinde ürettiği  ve sözleşmeli bahçelerinden toplanan  nar için senelik kapasitesi 10.000 ton' nun üzerindedir.

Ürünlerinin büyük bir kısmını ihraç eden Raz Gıda A.Ş, iç pazarda da, ülkemizin hemen hemen tüm ulusal ve bölgesel zincir marketleri ile çalışmaktadır.

 Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Raz Gıda A.Ş , bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.